Postaw na jakość! Wybierz galanterię skórzaną klasy Premium

Zobacz teraz! »

Torby i torebki. Eksperci od galanterii skórzanej

Jeśli planujesz następną torebkę, to zadbaj, żeby posłużyła Ci więcej niż jeden sezon

TopBorse, czyli torebki i torby, które łączy korzystna cena i najwyższa jakość. Dowiedz się, jak wybrać torebkę wysokiej jakości.

Strona główna »

Nasze poradniki »

Najnowsze wpisy »

Torebki plażowe »

Jeśli szukasz torebki, to nie kupuj produktów o niskiej jakości! Pamiętaj, że to inwestycja na wiele lat! Skórzana torebka przetrwa z Tobą długo, a jednocześnie pozostanie w doskonałej kondycji. Postaw na wysoką jakość! Zwróć również uwagę na niepowtarzalne walory estetyczne! Ciężko przejść obojętnie obok pięknej skórzanej torebki.

Nie wiesz, jak rozpoznać czy torebka jest dobrze wykonana? Zapytaj naszych ekspertów – chętnie Ci odpowiemy!

Dowiedz się więcej o portalu TopBorse

Jesteśmy jednym z największych portali w pełni poświęconych galanterii skórzanej. Nasze grono ekspertów chętnie dzieli się z czytelnikami zgromadzoną wiedzą. Pomagamy wybrać dodatki do wieczorowej i codziennej stylizacji. Szkoda marnować czasu na brzydkie torebki, a z nami znajdziesz cudowne modele w przystępnych cenach. Gwarantujemy, że możesz nam zaufać!

Co spakować do torby na plażę? Tego nie możesz zapomnieć!

Szykujesz się na wakacje marzeń nad morzem? Super! Jeśli tylko dopisze Ci pogodą, to szykuje się super zabawa. Nie pozwól, żeby cokolwiek Ci popsuło zabawę! Zobacz, co koniecznie musisz ze sobą zabrać!

Kremy z filtrem, ręcznik plażowy i dmuchany krokodyl – jak o tym wszystkim pamiętać?

Najważniejszą rzeczą w Twojej torbie plażowej jest krem z filtrem – bez dwóch zdań! Nie opal się na raczka! To nie tylko nieestetyczne, ale również niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Krem z filtrem ochroni Cię przed negatywnym wpływem promieniowania ultrafioletowego. To niezwykle istotne w profilaktyce ochrony przed nowotworem skóry! Dotyczy to szczególnie osób, które mają dużo pieprzyków i znamion.

Twoje zdrowie jest niesamowicie ważne! Z tego powodu nie możesz zapomnieć o nakryciu głowy. Brak odpowiedniej ochrony może doprowadzić do udaru słonecznego! Jeśli doszło do udaru słonecznego, koniecznie udaj się do lekarza! Przypominamy, że pierwsza pomoc polega na podaniu płynów i ochłodzeniu ciała lodem. Nie lekceważ tego!

Zabierz ze sobą zabawki plażowe! To szczególnie ucieszy dzieci, ale nie oszukujmy się, przecież w każdym z nas jest pierwiastek dziecka. Dmuchane zabawki, kółka i inne krokodyle – brzmi super, co nie?

Warto zabrać ze sobą małą apteczkę. Zabierz w niej wodę utlenioną, plasterki i maść łagodzącą ugryzienia owadów. Na pewno uratuje niejedną awaryjną sytuację!

Top Borse © Copyright 2018 Wszystkie prawa do treści zastrzeżono Magdalena Bielińska